Zadzwoń 726025580 i ustal termin, dostępność naszych elektryków w mieście i okolicach do:

Podłączenia płyt indukcyjnych

Podłączenia płyt ceramicznych

Podłączenia płyt elektrycznych

Podłączenie zespolonej kuchenki elektrycznej kuchni z piekarnikiem

Podłączenie kuchni gazowej

Elektryk Miejski.pl wykonuje odłączenia , demontaż starych uszkodzonych płyt , kuchenek i innych urządzeń gastronomicznych , AGD i wykonujemy podłączenie płyt pod zasilanie w układzie :

– jednofazowym 230 V,

– dwufazowym 400 V ,

– trójfazowym 400 V ,

– 230/400V takich firm jak: SIEMENS, SAMSUNG , AMICA , BOSCH , MASTERCOOK, AEG , IKEA , TEKA , SMEG , WHIRLPOOL , GORENJE , MORA i itp….

Zanim elektryk zacznie podłączanie urządzeń, poproś o okazanie ważnych w tym dniu kwalifikacji elektrycznych SEP (żółta książeczka)

 

Wykonujemy odpowiedni wpis do książeczki gwarancyjnej lub przystawiamy pieczątkę z ważnymi uprawieniami, kwalifikacjami elektrycznymi lub gazowymi SEP na dowodzie zakupu (ksero lub oryginał).

W celu utrzymania gwarancji kuchenki elektrycznej lub płyty indukcyjnej, ceramicznej , płyty grzejnej jej podłączenia powinien wykonywać tylko elektryk z ważnymi w tym dniu uprawnieniami SEP.

Wyprowadzenie przewodu z urządzenia, wybranie układu połączeń ,odczytanie schematów, odpowiednie rozpoznanie oznaczeń w płycie indukcyjnej lub ceramicznej oraz podłączenie pod instalacje elektryczną powinno być realizowane przez elektryka z uprawnieniami i doświadczeniem, wszak tam w gnieździe może być 400V.

Dzwoń teraz aby ustalić termin podłączenia – zazwyczaj usługę wykonujemy tego samego dnia

Kliknij po przepisy UOKiK

UWAGA na wyświetlanie błędów,
-niereagowanie na naciśnięcie sensorów (regularnie lub okresowo),
-grzanie tylko z jednego pola indukcyjnego,
-płyta wyłącza się samoistnie / płyta nie chce się wyłączyć.

W takim przypadku najczęściej zachodzi konieczność wymiany modułu, co niestety nie należy do najniższych wydatków. Bardzo często okazuje się, że jeden moduł z wymianą to koszt przekraczający 50% wartości nowego sprzętu. Trzeba więc dokładnie zastanowić się, czy w takiej sytuacji naprawa jest opłacalna. Z drugiej jednak strony może okazać się, że wymieniony moduł będzie niezawodny przez co najmniej kilka kolejnych lat. Wówczas inwestycja w nową płytę indukcyjną może okazać się zbędnym wydatkiem.

Dlatego WARTO WEZWAĆ ELEKTRYKA DO PRAWIDŁOWEGO PIERWSZEGO PODŁĄCZENIA WRAZ Z PIECZĘCIĄ I WAŻNYMI „UPRAWNIENIAMI” SEP E1

Czy macie problem z podłączeniem płyt indukcyjnych lub ceramicznych??

Końcowe podłączenie płyty, kuchenki, piekarnika powinno odbyć się po uzgodnieniu wyboru i sposobu pracy z właścicielem kuchni oraz pod kontem zainstalowanych urządzeń w kuchni.

Niepoprawne podłączenie płyty
Chociaż może wydawać się to mało prawdopodobne, typowym problemem jest błędne podłączenie płyty indukcyjnej. Wynika to najczęściej po prostu z rutynowego działania albo zwykłej nieuwagi. Nierzadko usterka spowodowana jest nieprawidłowym podłączeniem przewodów, ponieważ różni producenci stosują różne oznaczenia kolorystyczne. Działając rutynowo, zamiast zajrzeć do instrukcji obsługi, pomyłka jest gwarantowana. Płyta wybijająca bezpieczniki .Często dochodzi do wybijania bezpieczników, za co odpowiada płyta indukcyjna. Powodów takiego stanu może być kilka. Zwykle jednak przyczyną są po prostu nieodpowiednie (za słabe) bezpieczniki. Dlatego też należy zapoznać się z instrukcją obsługi, w której producent dokładnie określa wartości, jakie powinny być stosowane, by uniknąć wybijania bezpieczników

telefon +48726025580

link: https://jamboard.google.com/d/1U0fTmBwr1gTSCo_UHW3rMmXnzERymP7QC9zw0Y8sVgM/edit?usp=sharing

Podłączenia wszystkich typów kuchenek www.elektrykmiejski.pl