Poszukujesz osób odpowiedzialnych za instalacje gazową w Twoim mieszkaniu , wykonujemy zatem:

GAZOWNIK WROCŁAW – montaż, instalacje
+48504815614

PRZEGLĄDY GAZOWE

WYKONANIE WEWNĘTRZNYCH INSTALACJI GAZOWYCH

USUWANIE NIESZCZELNOŚCI oraz przeróbki i modernizacje instalacji istniejących

USUWANIE AWARII GAZOWYCH

MONTAŻ URZĄDZEŃ GAZOWYCH

REMONTY

KONTROLA SZCZELNOŚCI INSTALACJI GAZOWYCH

Szczelność instalacji gazowych jest jednym z czynników decydujących o bezpieczeństwie ich Użytkowników. Nieszczelności w instalacjach gazowych należy jak najszybciej usuwać. Sprawdzanie szczelności (próby szczelności) instalacji gazowych, dzięki profesjonalnym urządzeniom pomiarowym gwarantuje, że wszelkie nieszczelności instalacji zostaną usunięte. Uchodzący i gromadzący się gaz jest bardzo niebezpieczny! Instalacje gazowe należy doszczelnić – wezwij pogotowie gazowe.

MONTAŻ INSTALACJI GAZOWYCH

Oferujemy montaż instalacji gazowych w nowych budynkach według najnowszych rozwiązań technicznych zgodnie z obowiązującymi normami. Profesjonalny montaż instalacji gazowych gwarantuje jej sprawne funkcjonowanie. Wykonamy także zmianę miejsca lokalizacji liczników gazu (gazomierzy) w porozumieniu z Zakladem Gazowniczym. Zainstalujemy dowolne urządzenie gazowe wraz z sporządzeniem dokumentacji ( karty gwarancyjne).

ODBIÓR INSTALACJI GAZOWYCH

Posiadamy uprawnienia gazowe i budowlane. Sprawdzamy stan szczelności i wystawiam protokoły z głównej próby szczelności potrzebne do Nadzoru Budowlanego do odbioru budynków mieszkalnych. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. Sporządzamy odpowiednią dokumentację.

GAZOWNIK WROCŁAW – montaż, instalacje
+48504815614

ZAWSZE ŻADAJ ŻÓŁTEJ KSIĄŻECZKI E3 – UPRAWNIENIA DLA GAZU

Sprawdź co musisz wiedzieć przed rezerwacją